Aparatura diagnostyczna

SAT II - Wymiana procesora na procesor nowej generacji (moduł terapeutyczny)

SAT II - Wymiana procesora na procesor nowej generacji (moduł terapeutyczny)
SAT II - Wymiana procesora na procesor nowej generacji (moduł terapeutyczny)

Dla placówek posiadających już moduł diagnostyczny SAT (srebrny procesor audiometryczny) istnieje możliwość dokupienia dodatkowo modułu terapeutycznego. Wiąże się to z wymianą oprogramowania i procesora. Zamawiając ten produkt należy odesłać stary procesor (przesyłką rejestrowaną) na adres Pracowni (ul. Czarnieckiego 5A poziom 1, 80-239 Gdańsk). Klient otrzyma wówczas procesor drugiej generacji i płytę z nowym oprogramowaniem, gdzie obok modułu diagnostycznego (słuch obwodowy i centralne przetwarzanie słuchowe) znajduje się również moduł treningowo-terapeutyczny. Odsyłając procesor należy koniecznie podać numer aktualnego zamówienia. 

Cena: 300,00 zł
szt.

Screeningowy Audiometr Tonalny z Testami Centralnymi i modułem terapeutycznym SAT II

Screeningowy Audiometr Tonalny z Testami Centralnymi i modułem terapeutycznym SAT II
Screeningowy Audiometr Tonalny z Testami Centralnymi i modułem terapeutycznym SAT II

Urządzenie umożliwia precyzyjną ocenę sprawności narządu słuchu u dzieci (od 4 r.ż.), młodzieży i osób dorosłych. Składa się z modułu diagnozy słuchu obwodowego oraz modułu diagnozy centralnego przetwarzania słuchowego. Przeprowadzenie badania nie wymaga kabiny ciszy i możliwe jest w warunkach standardowego gabinetu psychologa, pedagoga czy logopedy. Urządzenie zostało opracowane z przeznaczeniem do stosowania w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, szkołach oraz w gabinetach logopedycznych. Test centralnego przetwarzania słuchowego zostały poddane pełnej normalizacji w roku 2014 r. na populacji polskich dzieci.

Diagnoza z wykorzysteniem systemu SAT obejmuje:

 • diagnozę sprawności słuchu obwodowego:
  • audiogram (125Hz; 250Hz; 500Hz; 750 Hz; 1,5kHz; 2kHz; 3kHz; 4kHz; 6kHz; 8kHz)
 • diagnoza słuchowego przetwarzania centralnego:
  • aspekt czasowy:
   • Test sekwencji długości dźwięków
  • o aspekt fizyczny:
   • Test sekwencji wysokości dźwięków

Uprawnienia do posługiwania się systemem diagnostycznym SAT posiadają logopedzi, psycholodzy i pedagodzy, który ukończyli szkolenia instruktażowo-certyfikacyjne prowadzone na licencji Pracowni Testów Psychologicznych i Pedagogicznych. 

Urządzenie posiada również moduł eTerapeuta pozwalający na trening centralnego przetwarzania słuchowego oraz funkcji słuchowo-językowych w terapii dysleksji rozwojowej oraz CAPD. Ćwiczenia terapeutyczne w tym module opracował dr Bartosz M. Radtke na podstawie badań własnych oraz badań i teorii dysleksji prof. Marty Bogdanowicz. 

 

Zestaw zawiera:

- procesor audiometryczny trzeciej generacji 

- kartę instalacyjną

- słuchawki audiometryczne

- podręcznik systemu diagnostycznego

- skrypt systemu terapeutycznego

 

Do obsługi systemu SAT niezbędny jest komputer typu laptop z touchpadem, z system Windows nie starszym niż Windows 7.

Wymagania sprzętowo-systemowe: Windows 7® 32/64 bit lub nowszy, pamięć RAM: 4GB, procesor: Intel® i3 (lub równoważny), miejsce na twardym dysku: 100MB, rozdzielczość ekranu: 1280x1024, przynajmniej 1 wolne złącze USB, komputer typu laptop

 

Czas realizacji zamówienia około dwóch tygodni od daty opłacenia faktury i zaksięgowania wpłaty na koncie. Wysyłka urządzenia dopiero po wykazaniu uprawnień zamawiającego.

Cena: 3 196,50 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl